Firmalarımız


TEKNİK SEKTÖR YAYINCILIĞI A.Ş.
Teknik Yayıncılık A.Ş. Türkiye’de mesleki teknik dergi olarak tasarlanan ilk yayın olan, Doğalgaz dergisini 1988 yılında çıkarmaya başladı. İkinci olarak Tesisat dergisini 1993 yılında, üçüncü olarak Yangın ve Güvenlik dergisini 1994’de yayımlamaya başladı. Dördüncü olarak Enerji ve Çevre Dünyası dergisi 2000 yılında Teknik Yayıncılık dergileri arasında yerini aldı.

REHVA için, öncelikle üyelerine dağıtılmak üzere, uluslararası bir yayın olarak 2007 yılından günümüze, Rehva Journal  dergisini yayımlamaya devam ediyor.

Teknik Yayıncılık A.Ş. Türkiye'nin ilk Klima ve Soğutma Rehberi ile Yangın ve Güvenlik Rehberi'ni yayımladı. Rehberlerimiz sürekli güncellenmekte ve b2bmedya.com web sitesinden ulaşılabilmektedir.

Teknik Yayıncılık Grubu, ticari adını 1 Ekim 2013 tarihinden itibaren Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. olarak değiştirdi. 9 Ekim 2016 tarihinde, şirketimizin kurucusu, Süleyman Bulak hisselerinin tamamını B2B Medya genel müdürü İsmail Ceyhan’a devretti.

İŞ DÜNYASI YAYINCILIK TANITIM LTD. ŞTİ.
İş Dünyası Yayıncılık Tanıtım Ltd. Şti. Yayıncılıkta “İlkeli, tarafsız, güvenilir yayıncılık” prensibi ile;  Yalıtım, Çatı ve Cephe, Su ve Çevre Teknolojileri, Tersane, Water Environmental Technologies dergilerini yayımlamak üzere 2009 yılında kuruldu. B2B Medya yayın markası ile geleceği hedefleyen şirketimiz kuruluş yılında Boat Builder Türkiye dergisini bünyesine kattı. 2010 yılında da Yeşil Bina dergisini yayımlamaya başladı.

Su ve Çevre Sektörü Kataloğu ile Yalıtım Sektörü Kataloğu sektörlerinde ürün gruplama ve envanter çalışmalarına kaynak oldu.

İş Dünyası Yayıncılık Tanıtım Ltd. Şti. Yayımladığı PLAT, Ytong Aktüel, TREND Çuhadaroğlu, Researcher, Austro TIMES, EPS Haber, Enerji Verimliliği ve Yönetimi kurumsal dergi referansları ile “Kurumsal Yayıncılık”ta da güçlü bir deneyime ve birikime sahip.

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri ile Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’ni düzenleyen İş Dünyası Yayıncılık Tanıtım Ltd. Şti. Reklamverenlerinin pazarlama iletişimi çalışmalarına dergileri ile birlikte önemli katkı sağlıyor. İş Dünyası Yayıncılık Tanıtım Ltd. Şti. Sahibi olduğu dergilerin yayın haklarını Nisan 2018 itibariyle Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş.’ye devretti.

 
 
 
Barbaros Mah. Uğur Sk. No:2/2 34662 Üsküdar/İstanbul/Türkiye - Tel : 0216 651 78 78 - Faks : 0216 651 78 98 - info@b2bmedya.com - info@teknikyayincilik.com