Bizden Haberler


YSBÖ ve ÇCMÖ Sahiplerini Buldu

“14. Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri” ile “6. Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri”nin kazananları, ödüllerini Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da aldılar...
B2B Medya Yayın Grubu dergilerinden Yalıtım tarafından bu sene 14.’sü düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri (YSBÖ) ile Çatı ve Cephe Dergisi tarafından bu sene 6.’sı düzenlenen Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri (ÇCMÖ)’nin ödül törenleri 24 Mayıs 2017 tarihinde Yapı İstanbul Fuarı’nda gerçekleştirildi.

Çok sayıda davetlinin ve dernek temsilcisinin yer aldığı törenin açılış konuşmasını B2B Genel Müdürü İsmail Ceyhan yaptı. Ceyhan, tüm adaylara, kazananlara ve tören katılımcılarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında, Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri ile Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nin adaylık ve oylama süreçleriyle ilgili bilgileri aktardı. Bu tarz ödül organizasyonlarının, Türkiye’de diğer dergiler tarafından çok kolay cesaret edilemeyecek organizasyonlar olduğunu vurgulayan Ceyhan, “B2B Medya olarak böyle bir işe cesaret ederken dergilerimizin hitap ettiği sektörlerden güç aldık, kanaat önderlerine danıştık ve tüm paydaşlarımızla beraber ‘ortak akılla’ bir model geliştirdik” ifadelerini kullandı.

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nin kazananları ödüllerini İZODER Başkanı Levent Pelesen, SUDER Başkanı Bülent Çolak ve B2B Genel Müdürü İsmail Ceyhan’ın elinden alırken, Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’ni ise ÇATIDER Başkanı Adil Baştanoğlu ve İstanbul Serbest Mimarlar Derneği Başkanı Dr. Hakkı Moltay takdim etti.

Organizasyonda ayrıca uzun yıllardır cephe ve pencere sektörlerine sağladığı katkılar ve yaptığı bilimsel çalışmalarından dolayı PÜKAD Başkanı Dr. Muzaffer Tamer’e bir teşekkür plaketi verildi. Plaketi, Çatı ve Cephe Dergisi Yayın Danışmanı Mimar Sadık Özkan takdim etti.

Kazananları belirlerken, Yalıtım ve Çatı & Cephe dergilerinin okurlarının yüzde 30; sektör temsilcileri ve akademisyenlerden oluşan Seçici Kurul’un ise yüzde 70 etkili olduğu organizasyonlarda ödül almaya hak kazanan firmalar ise şunlar oldu:

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri / YSBÖ 2016

Yılın Isı Yalıtımı Ürünü: COOLFLEX HF / Isıdem Yalıtım
Yılın Su Yalıtımı Ürünü: Bituproof Temel Bohçalama Sistemi / BTM
Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü: Ravaber Seramik Yünü / Ravaber Yapı Ürünleri
Yılın Profesyoneli: Terraco Genel Müdürü Bulut Uzun

Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri / ÇCMÖ 2016

Yılın Çatı Kaplama Malzemesi: Solar Uyumlu, PUR/PIR Dolgulu Sandviç Çatı Paneli /Davut Panel
Yılın Çatı Sistem Bileşeni: Green-Vent Solar Güneş Enerjili Çatı Aspiratörü / Havak Endüstri Tesisleri
Yılın Cephe Malzemesi: Yeni Havalimanı Camı (Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam) / Şişecam Düzcam
Yılın Cephe Sistem Bileşeni: Kasso C-Fold / Kasso Mühendislik(31 Mayıs 2017)

 

 

 
 
 
Barbaros Mah. Uğur Sk. No:2/2 34662 Üsküdar/İstanbul/Türkiye - Tel : 0216 651 78 78 - Faks : 0216 651 78 98 - info@b2bmedya.com - info@teknikyayincilik.com